Türkiye’de saç aşısı olarak tabir edilen ve de bu şekilde tanıtılan ürünün gerçek ismi Acell’dir. A cell (saç aşısı) ile dökülmelerin durması, varolan saçların kalınlaşması ve çıkmaya hazır olan saçların öncelikle çıkarak yeni bölünmelerle de 6-7 ay içerisinde yüzde 25-30 ornlarında saç çıkartılması hedeflenir.
 
     Kadın erkek özellikle erkek tipi dökülmelerde tek seanslık 20 dakikalık bir uygulamadır. İşlemi desteklemek gereken vakalarda işlem sırasında ve daha sonraki süreçlerde PRP / GRP Seansları uygulamaya devam edilebilir. İşlemin kalıcılığı tekrar şiddetli dökülme atakları geçirene kadar 3-5 yıl kadar tahmini sürer eğer ki 25-45 yaşlarında olan vakalarımız tekrar dökülme atakları yaşamazsa işlem kalıcıdır.lakin bu ataklar olsa bile işlem gören kişide daha az dökülme olacaktır.
 
 

NOT : Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Sizi Arayalım


     Türkiye’de saç aşısı olarak tabir edilen ve de bu şekilde tanıtılan ürünün gerçek ismi Acell’dir. A cell (saç aşısı) ile dökülmelerin durması, varolan saçların kalınlaşması ve çıkmaya hazır olan saçların öncelikle çıkarak yeni bölünmelerle de 6-7 ay içerisinde yüzde 25-30 oranlarında saç çıkartılması hedeflenir.
 
     Kadın erkek özellikle erkek tipi dökülmelerde tek seanslık 20 dakikalık bir uygulamadır. İşlemi desteklemek gereken vakalarda işlem sırasında ve daha sonraki süreçlerde prp/grp seansları uygulamaya devam edilebilir. İşlemin kalıcılığı tekrar şiddetli dökülme atakları geçirene kadar 3-5 yıl kadar tahmini sürer eğer ki 25-45 yaşlarında olan vakalarımız tekrar dökülme atakları yaşamazsa işlem kalıcıdır.lakin bu ataklar olsa bile işlem gören kişide daha az dökülme olacaktır.

 
 

NOT : Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Video

Sizi Arayalım